Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Konferencja „Infrastruktura badawcza IDUB”

Plakat konferencji "Infrastruktura badawcza IDUB"

Kategoria: Infrastruktura badawcza IDUB, Wydarzenia

Na Wydziale Fizyki UW odbędzie się konferencja na temat infrastruktury badawczej zlokalizowanej na Wydziale. Będzie to wyjątkowa okazja do poznania najnowszych rozwiązań technicznych, a także do wymiany doświadczeń i poglądów z innymi specjalistami z dziedziny fizyki.

W pierwszej części wydarzenia uczestnicy będą mieć możliwość wysłuchania prezentacji techników i operatorów zatrudnionych w ramach Działania I.4.2 „Fundusz odnawiania i rozwoju infrastruktury badawczej”. W drugiej części będzie można wysłuchać prezentacji na temat infrastruktury badawczej zakupionej w ramach tego działania. Wyniki swojej pracy w ramach Działania I.4.1. „Wzmocnienie potencjału Core Facility na Kampusie Ochota – zakup lub wytworzenie infrastruktury badawczej” przedstawi również prof. dr hab. Adam Babiński.

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się na stronie internetowej wydarzenia.

Serdecznie zachęcamy do udziału w konferencji i śledzenia informacji na naszej stronie internetowej oraz na Twitterze ISZ.

Wstęp: wolny

Kiedy: 27.02.2023, godz. 9:00–15:00

Gdzie: Wydział Fizyki UW, ul. Ludwika Pasteura 5, aula 0.06